BETA
Nebankovní hypotéka

Nabízíme nebankovní hypotéky bez registru a příjmu se zástavou nemovitostí, které jsou bez nahlížení do bankovního i nebankovního registru dlužníků ale také bez prokazování příjmů!
Samozřejmostí je, že nevybíráme poplatky předem a odhad nemovitosti je vždy ZDARMA.

Více...
Nebankovní půjčka bez registru

Potřebuje rychle získat půjčku a v bance vám půjčku neschválí? Máte záznamy v bankovním a nebankovním registru dlužníků? Nechcete platit žádné poplatky předem? Začali jste podnikat a nemůžete doložit své příjmy? Vyzkoušejte tedy nebankovní půjčku bez registru ihned!
Půjčka bez registru od nás je řešení.

Více...
Vyplacení exekuce

Máte finanční problémy, nestačíte splácet své závazky? Hrozí Vám exekuce, dražba nebo exekutor Vám už klepe na dveře? Nemůžete prodat svou nemovitost z důvodu exekuce nebo dražby na nemovitosti?

Více...

Nebankovní půjčka na mateřské dovolené - Půjčka do 24 hodin, nebankovní půjčka

"V průběhu mateřské dovolené jsem si chtěla koupit něco nového domů. Ale to by se mi bez online půjčky a bez registru nepovedlo. Všude mi půjčku zamítali kvůli tomu, že jsem na mateřské a mateřská prý není příjem a to, že si přivydělávám je nezajímalo.
Hledala jsem tedy nebankovní půjčku. Několik jsem jich našla, ale mnoho z nich požadovalo poplatek předem. Tak jsem od toho dala raději ruce pryč.
Tato online půjčka byla jedna z mála, kde nechtěli poplatek předem a byli ochotni mi poskytnout půjčku i přes to, že jsem na mateřské dovolené.
Vyplnila jsem online žádost a za pár hodin jsem věděla výsledek. Opravdu mě překvapili, s jakou rychlostí pracují. Bylo mi taky řečeno, že u každého klienta vyřízení půjčky není tak rychlé, ale se mnou to prý bylo jednoduché. Jsem velmi ráda, že jsem našla takovou nebankovní půjčku, která jedná férově, je poctivá a opravdu rychlá. Nebankovní půjčku online a bez registru doporučuji dále, protože tak skvělá půjčka je opravdu žádaná.
Nebankovní půjčka je asi to jediné, co by mohlo pomoci každému, kdo potřebuje peníze. Přesně taková je tato online půjčka. "
Bílek 33, Jihlava

Nebankovní půjčka byla zcela bez poplatků

Online půjčka do 24 hodin

Recenze k naši půjčce

Nebankovní půjčka 300.000,-

"Vlastní hloupostí jsem se dostal do registru a díky tomu se mi hůř sháněla půjčka, ze které jsem potřeboval doplatit jiné své půjčky."

Více...

Půjčka online

"Moje auto mi vypovědělo službu a jelikož jsem byl na něj docela závislý (každodenní cesta do práce atd.), rychle jsem potřeboval nějaké jiné"
Více...

Půjčka na mateřské

„V průběhu mateřské dovolené jsem si chtěla koupit něco nového domů. Ale to by se mi bez online půjčky a bez registru nepovedlo."
Více...

Created by Wallis Media
Reklama
Konzultace reklamy, konzultace výroby internetových stránek

Pojem půjčka uveden na webové stránce http://www.onlinepujckado24hodin.cz je totožný s pojmem zápůjčka podle zákona č. 89/2012 Sb., který nabyl účinnosti 1.1.2014

Tato stránka nezobrazuje nabídku reklamou, ani předsmluvní informace dle zákona č. 145/2010 Sb. Jedná se pouze o orientační informace o půjčce, konkrétní parametry půjčky získá klient v případě navázání kontaktu se svým investorem nebo zprostředkovatelem.