BETA
Nebankovní hypotéka

Nabízíme nebankovní hypotéky bez registru a příjmu se zástavou nemovitostí, které jsou bez nahlížení do bankovního i nebankovního registru dlužníků ale také bez prokazování příjmů!
Samozřejmostí je, že nevybíráme poplatky předem a odhad nemovitosti je vždy ZDARMA.

Více...
Nebankovní půjčka bez registru

Potřebuje rychle získat půjčku a v bance vám půjčku neschválí? Máte záznamy v bankovním a nebankovním registru dlužníků? Nechcete platit žádné poplatky předem? Začali jste podnikat a nemůžete doložit své příjmy? Vyzkoušejte tedy nebankovní půjčku bez registru ihned!
Půjčka bez registru od nás je řešení.

Více...
Vyplacení exekuce

Máte finanční problémy, nestačíte splácet své závazky? Hrozí Vám exekuce, dražba nebo exekutor Vám už klepe na dveře? Nemůžete prodat svou nemovitost z důvodu exekuce nebo dražby na nemovitosti?

Více...

Nebankovní půjčka bez registru 140000,- - Půjčka do 24 hodin, nebankovní půjčka

Vlastní hloupostí jsem se dostal do registru a díky tomu se mi hůř sháněla půjčka, ze které jsem potřeboval doplatit jiné své půjčky. Zkusil jsem hledat nebankovní půjčku bez registru, ale bylo to celkem těžké. Těch, kteří slibovali, že poskytnou nebankovní půjčky, je hodně, ale skoro nikdo nechtěl pomoci. Nejčastěji jsem se setkával s problémem, že mám záznam v registrech a i přes to, že bylo uvedeno, že půjčka je bez registru, tak jsem stejně nedostal vůbec nic.

V e-mailu jsem našel nabídku na tuto rychlou nebankovní půjčku bez registru. Na stránkách byly zajímavé informace, proto jsem považoval tuto nabídku půjčky za férovou. Vyplnil jsem tedy online žádost a když mi další den volal soukromý investor a řekl mi, že moje žádost o nebankovní půjčku byla schválena, tak jsem byl celkem překvapen.

Domluvili jsme se na schůzce, pročetl jsem si smlouvu a celkem mě překvapilo, že splátky nebyly uvedeny, ale mohly se nastavit podle potřeb. S investorem jsem se domluvil na splátkách, podepsala se smlouva a navíc jsem dostal 140.000,- v hotovosti. Překvapivě poctivá nebankovní půjčka. Mohu jen doporučit, pokud máte problémy sehnat online půjčku bez náhledů do registrů.
Bílek 33, Jihlava

Nebankovní půjčka 140000,- a opravdu rychle

Online půjčka do 24 hodin

Recenze k naši půjčce

Nebankovní půjčka 300.000,-

"Vlastní hloupostí jsem se dostal do registru a díky tomu se mi hůř sháněla půjčka, ze které jsem potřeboval doplatit jiné své půjčky."

Více...

Půjčka online

"Moje auto mi vypovědělo službu a jelikož jsem byl na něj docela závislý (každodenní cesta do práce atd.), rychle jsem potřeboval nějaké jiné"
Více...

Půjčka na mateřské

„V průběhu mateřské dovolené jsem si chtěla koupit něco nového domů. Ale to by se mi bez online půjčky a bez registru nepovedlo."
Více...

Created by Wallis Media
Reklama
Grafické návrhy, grafické návrhy reklamy, grafické návrhy internetových stránek

Pojem půjčka uveden na webové stránce http://www.onlinepujckado24hodin.cz je totožný s pojmem zápůjčka podle zákona č. 89/2012 Sb., který nabyl účinnosti 1.1.2014

Tato stránka nezobrazuje nabídku reklamou, ani předsmluvní informace dle zákona č. 145/2010 Sb. Jedná se pouze o orientační informace o půjčce, konkrétní parametry půjčky získá klient v případě navázání kontaktu se svým investorem nebo zprostředkovatelem.