BETA
Nebankovní hypotéka

Nabízíme nebankovní hypotéky bez registru a příjmu se zástavou nemovitostí, které jsou bez nahlížení do bankovního i nebankovního registru dlužníků ale také bez prokazování příjmů!
Samozřejmostí je, že nevybíráme poplatky předem a odhad nemovitosti je vždy ZDARMA.

Více...
Nebankovní půjčka bez registru

Potřebuje rychle získat půjčku a v bance vám půjčku neschválí? Máte záznamy v bankovním a nebankovním registru dlužníků? Nechcete platit žádné poplatky předem? Začali jste podnikat a nemůžete doložit své příjmy? Vyzkoušejte tedy nebankovní půjčku bez registru ihned!
Půjčka bez registru od nás je řešení.

Více...
Vyplacení exekuce

Máte finanční problémy, nestačíte splácet své závazky? Hrozí Vám exekuce, dražba nebo exekutor Vám už klepe na dveře? Nemůžete prodat svou nemovitost z důvodu exekuce nebo dražby na nemovitosti?

Více...

Online půjčka na auto 110000,- - Půjčka do 24 hodin, nebankovní půjčka

Moje auto mi vypovědělo službu a jelikož jsem byl na něj docela závislý (každodenní cesta do práce atd.), rychle jsem potřeboval nějaké jiné. Leasing nepřicházel v úvahu, protože jsem měl záznam v registru a asi těžko by mi něco takového prošlo. Hledal jsem tedy půjčku, která by byla rychlá, nenahlížela do registrů a pokud možno bych dostal peníze v hotovosti.

Přesně taková byla rychlá půjčka bez registru. Požádat jsem si o ni mohl online, pomocí online žádosti na jejích stránkách.

Hned v ten den se mi ozval soukromý investor s výsledkem. Překvapivě byla moje žádost schválena. Domluvili jsme se na schůzku, kde se podepsala úvěrová smlouva. Peníze mi vyplatil po podpisu v hotovosti.
Tím lépe, že jsem nemusel čekat další dny na to, jestli mi půjčka dorazí na účet.
Tato nebankovní půjčka funguje. Je to fajn vzhledem k tomu, že na internetu jsem narazil také na spoustu divných nebankovních půjček.

Oldřich 36, Pardubice

Online půjčka byla bez registrů

Online půjčka do 24 hodin

Recenze k naši půjčce

Nebankovní půjčka 300.000,-

"Vlastní hloupostí jsem se dostal do registru a díky tomu se mi hůř sháněla půjčka, ze které jsem potřeboval doplatit jiné své půjčky."

Více...

Půjčka online

"Moje auto mi vypovědělo službu a jelikož jsem byl na něj docela závislý (každodenní cesta do práce atd.), rychle jsem potřeboval nějaké jiné"
Více...

Půjčka na mateřské

„V průběhu mateřské dovolené jsem si chtěla koupit něco nového domů. Ale to by se mi bez online půjčky a bez registru nepovedlo."
Více...

Created by Wallis Media
Reklama
Výroba webdesignu, webdesign na míru, webdesign

Pojem půjčka uveden na webové stránce http://www.onlinepujckado24hodin.cz je totožný s pojmem zápůjčka podle zákona č. 89/2012 Sb., který nabyl účinnosti 1.1.2014

Tato stránka nezobrazuje nabídku reklamou, ani předsmluvní informace dle zákona č. 145/2010 Sb. Jedná se pouze o orientační informace o půjčce, konkrétní parametry půjčky získá klient v případě navázání kontaktu se svým investorem nebo zprostředkovatelem.