BETA
Nebankovní hypotéka

Nabízíme nebankovní hypotéky bez registru a příjmu se zástavou nemovitostí, které jsou bez nahlížení do bankovního i nebankovního registru dlužníků ale také bez prokazování příjmů!
Samozřejmostí je, že nevybíráme poplatky předem a odhad nemovitosti je vždy ZDARMA.

Více...
Nebankovní půjčka bez registru

Potřebuje rychle získat půjčku a v bance vám půjčku neschválí? Máte záznamy v bankovním a nebankovním registru dlužníků? Nechcete platit žádné poplatky předem? Začali jste podnikat a nemůžete doložit své příjmy? Vyzkoušejte tedy nebankovní půjčku bez registru ihned!
Půjčka bez registru od nás je řešení.

Více...
Vyplacení exekuce

Máte finanční problémy, nestačíte splácet své závazky? Hrozí Vám exekuce, dražba nebo exekutor Vám už klepe na dveře? Nemůžete prodat svou nemovitost z důvodu exekuce nebo dražby na nemovitosti?

Více...

Půjčka do 24 hodin, nebankovní půjčka - Časté otázky

Abyste se pro naši půjčku rozhodli a měli kompletní informace, rozhodli jsme se odpovědět na nejčastější otázky, které každý klient má, když hledá nebankovní půjčku.
Naše rychlá nebankovní půjčka je revoluční půjčka, a proto k tomu tak přistupujeme. Vždy se snažíme být o krok napřed. Zde si můžete pročíst nejčastější otázky k naší nebankovní půjčce na OP.

"Vaše nebankovní půjčka se mi líbí ale mohu s ní vyplatit všechny nevýhodné půjčky a splácet jen Vaši půjčku?

Ano. Naše online půjčka je určena i na sjednocení nevýhodných půjček (konsolidace půjček)

"Chtěl bych využít Vaši nebankovní půjčku ve výši 800.000,-Kč, ale mám příjem cca 17000,-. Je to možné?"

Ano. Naše nebankovní půjčka je flexibilní a přizpůsobí se každému. Takže si o naší půjčku můžete online zažádat i Vy.

"Proč se mi nikdo neozval ohledně půjčky?"

Toto se může stát při dvou aspektech. Buď jste uvedli údaje, které jsou nepravdivé (v takovém případě klienta blokujeme a už si u nás o půjčku nemůže zažádat) nebo žádostí o naši půjčku je tolik, že jsme se k Vám ještě nedostali. Prosíme o strpení. Určitě se ozveme i Vám.

"Je možné se domluvit osobně na setkání ohledně vyřízení půjčky?"

Je to možné, ale určitě usoudíte, že jak Váš, tak i náš čas je drahý. Proto nejprve vyplňte online žádost o půjčku, a pokud usoudíme, že ji lze poskytnout, nebo bychom se s Vámi chtěli sejít k bližšímu projednání, tak se s Vámi určitě sejdeme.

"Mám nemovitost zastavenou exekucí a nemohu prokázat příjem. Jak se toto řeší u Vás? Je možnost online půjčku poskytnout i mně?"

Nemovitost není potřeba řešit. Co se týká příjmu, tak ten nám prokazovat nemusíte. Stačí když příjem budete mít, abyste mohl online půjčku splácet. Takže si můžete o naši nebankovní půjčku požádat i Vy.

"Nemám žádný prokazatelný příjem. Mohu žádat o nebankovní půjčku i já?"

Ano. Naše online půjčka je i pro ty, kteří jsou evidováni na úřadu práce. Takže si můžete o půjčku také požádat.

"Půjčíte mi, i když mám exekuci a chtěl bych půjčku právě na vyplacení exekuce?"

Jistě. Naše nebankovní půjčka je bez exekuce a mnoho klientů chce půjčku právě proto, aby mohli své exekuci vyplatit.

"Je možné splátku i zvýšit, abych nemusel splácet tak dlouho, jak máte uvedeno ve splátkách?"

Jelikož je naše nebankovní půjčka flexibilní, splátky přizpůsobíme každému klientovi na míru. Hlavně je také možné půjčku kdykoli předčasně bez pokut splatit.

"Jak dlouho zhruba trvá vyřízení a vyplacení Vaší půjčky?"

Vyřízení a vyplacení probíhá ještě tentýž den, ale může se i protáhnout. Závisí na tom několik aspektů. Počet klientů (pokud máme hodně klientů, tak se k Vám nestihneme dostat včas, ale pracujeme na tom), složitější případ (každý žadatel o nebankovní půjčku má svůj problém a my se jej snažíme vyřešit a najít to nejlepší řešení). Každému klientovy se snažíme pomoci individuálně

"Mohu dostat půjčku, i když jsem v insolvenci?"

Ano, online půjčku poskytneme i Vám.

"Chci si půjčit 200.000,- Kč. Platí se něco předem?"

Ne. Online půjčka je bez poplatků předem.

"Co musím udělat, abych půjčku získal?"

Postačí vyplnit online žádost o půjčku, která je našich stránkách.

"Když jsem na rodičovské dovolené, mohu si u Vás zažádat o online půjčku?"

Ano. Ne každý uznává mateřskou jako příjem, ale my ano. Takže si můžete vyplnit online žádost o půjčku.

"Jak to, prosím, probíhá s vyplacením půjčky?"

Naše nebankovní půjčka je vyplácena v hotovosti přímo u Vás doma nebo v kanceláři. Tudíž pokud Vám půjčku schválíme, tak přijedeme k Vám domů, podepíše se smlouva a online půjčka se Vám vyplatí v hotovosti. Schůzka může proběhnout i na neutrálním území či u nás v kanceláři.

"Do jaké výše lze půjčit bez zástavy?"

Prozatím jsme nikdy nemuseli od žádného klienta požadovat zástavu. Snažíme se najít nejvhodnější řešení a půjčka bez zástavy je pro Vás to nejlepší. Jinak půjčky poskytujeme od 30.000,- do 3.000.000,-. Neplatíte žádné poplatky předem.

"Jak se u Vás potom splácí?"

Splátky jsou dány měsíčně vždy k 15 dni v měsíci. Můžete celou půjčku také předčasně splatit, a to bez jakýchkoli pokut.

"Pracuji pouze brigádně. Je možné, abych získal online půjčku i já?"

Samozřejmě. Naše Online půjčka je určena pro každého.

"Jaké jsou podmínky k půjčce?"

Podmínky k online půjčce naleznete zde

"Je půjčka i pro začínající podnikatele?"

Ano, nebankovní půjčka online je určena i pro začínající podnikatele. Takže si můžete požádat o půjčku i Vy.

"Potřebuji půjčku 80000,-. Můžete mi pomoci?"

Vyplňte si online žádost a uvidíme, co pro Vás můžeme udělat.

"Kolik se maximálně vyplácí hotově?"

Maximálně Vám vyplatíme v hotovosti 300000,- Kč a zbytek odešleme na Váš účet.

"Když chci půjčku na směnku, musím Vás o tom informovat, nebo rozhodnete sami, co je pro mě nejlepší?"

Půjčky na směnku neposkytujeme. Postupem času se bohužel směnky začaly zneužívat, důvěřivým žadatelům o půjčku byly často předkládány takzvané „bianko směnky“, tedy prázdné listy papíru nebo listiny s nedokončenými políčky, kam následně po podepsání klientem věřitel doplnil částky, splátky a úroky, o kterých neměl dlužník ani ponětí. Regulace zákona o spoltřebitelském úvěru se na začátku roku 2013 dotkla rovněž nebankovních půjček na směnku, kdy je nově zakázáno ručit směnkou. Není již tedy možné žádat o půjčku na směnku. Jsme schopni Vám poskytnout půjčku na OP.

Online půjčka do 24 hodin

Recenze k naši půjčce

Nebankovní půjčka 300.000,-

"Vlastní hloupostí jsem se dostal do registru a díky tomu se mi hůř sháněla půjčka, ze které jsem potřeboval doplatit jiné své půjčky."

Více...

Půjčka online

"Moje auto mi vypovědělo službu a jelikož jsem byl na něj docela závislý (každodenní cesta do práce atd.), rychle jsem potřeboval nějaké jiné"
Více...

Půjčka na mateřské

„V průběhu mateřské dovolené jsem si chtěla koupit něco nového domů. Ale to by se mi bez online půjčky a bez registru nepovedlo."
Více...

Created by Wallis Media
Reklama
Grafické návrhy, grafické návrhy reklamy, grafické návrhy internetových stránek

Pojem půjčka uveden na webové stránce http://www.onlinepujckado24hodin.cz je totožný s pojmem zápůjčka podle zákona č. 89/2012 Sb., který nabyl účinnosti 1.1.2014

Tato stránka nezobrazuje nabídku reklamou, ani předsmluvní informace dle zákona č. 145/2010 Sb. Jedná se pouze o orientační informace o půjčce, konkrétní parametry půjčky získá klient v případě navázání kontaktu se svým investorem nebo zprostředkovatelem.