Půjčka bez poplatků

Chcete konečně půjčku bez poplatků? Tak se svěřte do péče nám. Naše půjčky jsou opravdu bez poplatků předem.

Online žádost

Půjčka do 24 hodin, nebankovní půjčka do 24 hodin

Chcete potěšit své blízké tím, že jim chcete koupit zájezd k moři nebo na oblíbené turistické letovisko, ale nedostatek peněz na bankovním účtu Vám nedovoluje realizaci tohoto plánu? Přemýšlíte nad tím, že byste si vzali půjčku na uskutečnění tohoto nápadu, ale nevíte, kde po takové půjčce sáhnout?

Online půjčka do 24 hodin

Na internetu a s tím i na trhu existuje mnoho společností, které řeší tyto problémy lidí. Problémem je pro každého vybrat si tu správnou, která mu bude jejími podmínkami, co nejvíce vyhovovat. Chcete si tedy půjčit na zájezd k moři, které společnosti půjčky na tuhle situaci poskytují?

Naše společnost se na tomto trhu orientuje již několik let, kdy díky tomuto působení jsme získali spoustu zkušeností, které nám ulehčují poskytování produktů pro naše klienty.

Rychlá online půjčka do 24 hodin

Co tedy z hlediska půjček poskytujeme? Ve finále je to jediný obor, ve kterém pracujeme, neboť pouze poskytujeme půjčky, ale za to v rozsáhlé škále. Vzhledem k tomu, že si potřebujete půjčit na zájezd k moři, tak se jedná o spotřebitelskou půjčku, kterou svým klientům poskytujeme ve výši až 300.000 Kč.

K tomu, abychom Vám tuto půjčku poskytli, tak je potřeba splnit následující podmínky, kdy první z nich je, že je nutné, abyste nám prokázali Váš příjem. To se provádí tím způsobem, že nám doložíte, že jste zaměstnán, pobíráte starobní nebo invalidní důchod či rodičovský příspěvek atd. Je naprosto nutné, abyste nám tímto dokázali Váš měsíční příjem.

Rychlá nebankovní půjčka do 24 hodin

Další dvě podmínky společně mezi sebou trochu souvisí. První z nich zní tak, že k tomu, abychom Vám půjčku poskytli, nesmíte být v exekučním řízení. Tahle podmínka je nadále rozvita tím, že Vaše trvalé bydliště nesmí být na městském úřadě. Po splnění všech podmínek, které byly řečeny, dojde ke sjednání půjčky a následnému jejímu poskytnutí.

Rychlá půjčka i po insolvenci

V případě, že jste v dřívější době dlužili nějaké společnosti peníze a tím jste se i dostali do insolvence, tak po jejím ukončení Vám můžeme nabídnout půjčku. Tato půjčka dosahuje výše až 50.000 Kč, kdy je nutné opět prokázat Váš příjem. Tento Váš příjem pro půjčku po insolvenci musí dosahovat nejméně 12.000 Kč.

Co dělat v případě, že jste podnikatel? I pro takové osoby máme řešení, kdy nabízíme podnikatelskou půjčku v rozmezí od 30.000 Kč do 75.000 Kč bez prokazování příjmu, ale i tu máme jednu podmínku. Tou podmínkou je doložit občanský průkaz.

Tímto byly řečeny všechny typy půjček, které svým klientům nabízíme. Tyto všechny půjčky pochází z bankovního i nebankovního sektoru, kdy se při jejich sjednávání snažíme svým klientům nabídnout, co nejlepší produkt. Neboť spokojenost klientů je naší hlavní prioritou.

Online žádost o půjčku

Created by Wallis Media

© 2016 - 2019 Wallis Europe s.r.o.